fbpx

Mně osobně se díky této terapii vrátila menstruace, kterou jsem víc než rok neměla. Co Cesta dokáže si můžete přečíst v knize, nebo se sami objednat na sezení (proces).

Cesta rozpouští životní komplikace v podobě strachů, úzkostí, depresístresužárlivosti nebo i chronického vzteku a dalších emocí, které vnímáme jako ty „negativní“.

Emoce působí na naše zdraví. Chronické záněty, zažívací problémy, nespavost, ale i ekzémyalergie či rakovina jsou spojeny s psychikou. Na psychiku působí také náš životní styl  zahrnující pohyb a skladbu jídelníčku. To vše ovlivňuje náš úsměv a celkovou emocionální hloubku našeho prožívání.

Cesta pomohla řadě lidí porozumět příčině, která spouštěla určitý druh závislosti. Nemluvím pouze o návykových látkách, ale i o vzorcích chování, které se v životě opakují, a my se stáváme jejich poslušnými otroky. Často si takovým jednáním ubližujeme. V partnerství, v práci nebo ve vztahu k sobě. Jste z podobných demencí unavení? Vydejte se na cestu s Cestou.

Cesta nemá limity: je vhodná pro každého bez ohledu na zdravotní stav, věk či pohlaví.

Terapie je úspěšná i při práci s fobiemi, ať už jde o strach z pavouka, z hlubokých temných vod nebo jízdy ve výtahu.

Lze ji využít i jako podpůrný nástroj v těžkých životních situacích, jako je potrat nebo smrt blízké osoby. Terapie pro řadu žen dokázala vytvořit bezpečné prostředí k pochopení jejich  nevědomých bloků, aby mohly například otěhotnět bez hormonální léčby.

Metoda se dá uzpůsobit i pro práci s malými dětmi.

CHCI SE OBJEDNAT 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: +420 737 262 409
Ochrana osobních údajů: http://bit.ly/2CC0mpR
IČO: 3010244